Moja babcia ma takie w piwnicy! – Oprawy od Zangra

Szukając idealnego kinkietu do mojej łazienki, natrafiłam na oprawy belgijskiej marki ZANGRA. Zgodnie z informacją umieszczoną na stronach dystrybutorów marki, producent ten współpracuje z fabrykami porcelany na całym świecie, a oprawy wykonywane są ręcznie w małych manufakturach, przez co lampy są unikatowe i mogą posiadać pewne niedoskonałości.
Oprawy te wykonane są z plastiku, bakelitu, marmuru oraz ceramiki. Większość z nich nie posiada kabla z wtyczką, dlatego doskonale nadają się zarówno jako lampy sufitowe oraz  jako kinkiety.
Pure Porcelain lamp green

lampe en porcelaine et métal | www.zangra.com

 

 

Lampa porcelanowa Zangra 0062aab2d74d40ed38e8f8d658ab647cbef.jpg

Największy wybór opraw od tego producenta dostępny jest w sklepach: Intterno oraz Scandinavian Living i White House Design
http://sklep.intterno.com/pl/
https://www.scandinavianliving.pl
https://www.whitehousedesign.pl

Na stronie producenta https://zangra.com/ można znaleźć też całą masę dodatków i akcesoriów do domu, począwszy od lamp, skończywszy na zeszytach i butach roboczych. Wszystko utrzymane w klimacie retro-porcelany, starego basenu, garażu lub piwnicy u babci.

over-centre rotary switch two-way bakeliteblack bakelite switches 006black bakelite switches 008

Produkty te świetnie będą nadawały się do wnętrz zarówno nowoczesnsych jak i eklektycznych, utrzymanych w stylu nowojorskim, loftowym, oraz rustykalnym. Będą się pięknie komponować z białą cegłą oraz wylewką i surową deską. Świetnie sprawdzą się w łazienkach, oranżeriach, altankach. Niektóre z nich przeznaczone są do użytku zewnętrznego.
Są totalnie uniwersalne, a mimo swojej surowej formy, będą ocieplać każde wnętrze nawiązując stylistycznie do archetypicznego domu u dziadków.