Wspólna przestrzeń pracowni Projekt Ładniej – wnętrza & Projekt Ładniej – ceramika

Kto mnie zna ten wie, że nie umiem robić tylko jednej rzeczy, więc stale są ze mną 2 moje ulubione zajęcia – projektowanie wnętrz i tworzenie ceramiki. Po 3 latach spędzonych w supermałej, ale cudownej, klimatycznej i przyogrodowej pracowni, po latach pracy w domu, z uwagi na moje zacięcie do pracoholizmu, w końcu podjęłam zdecydowaną damską decyzję o podziale życia zawodowego i domowego i rozpoczęłam poszukiwania lokalu idealnego.
Wytyczne? Parter, bo piece, miejsce na piece bo pył, miejsce na biuro, bo wnętrza, łazienka gospodarcza, wc, miejsce na kawę, miejsce na warsztaty – dużo metrów i dużo oczekiwań. No i umiarkowany budżet oczywiście;)
Po długim czasie poszukiwań, w końcu dotarłam tutaj. Do starego zagraconego magazynu na Burowcu. Moja wnętrzarska wyobraźnia w mig usunęła niepotrzebne graty i zdecydowała, że -jest! To to! Mamy to!

No i zaczął się remont;)

Odgracanie (duużo kontenerów), wymiana okien, drzwi, docieplenie posadzki, wylanie wylewki, wymiana instalacji grzewczej, wymiana instalacji wod-kan, wymiana instalacji elektrycznej, malowanie, wymiana opraw oświeleniowych, nowe meble itd., itp:)

I trwał:)

W końcu udało się wygospodarować dla nich wspólną przestrzeń. Biuro + pracownię, która składa się z sali głównej, w której odbywa się większość prac no i oczywiście warsztaty ceramiczne, a także łazienki, magazynu i pomieszczenia, w którym wypalane są prace.

I w końcu jest gotowa. Od marca tego roku. Pracownia w obiektywie Janiny Tyńskiej:)